ରାଶିଫଳ ଜୁଲାଇ , ୧୭ ଶନିବାର ୨୦୨୧: ଏହି ରାଶିର ଦୁଃଖ ଓ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ , ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ।

ଯେହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ରାଶି ଆମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ, ଆମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟେ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଏବଂ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଉପରେ ଆଧାର କରି ଗଣନା କରାଯାଏ | ଏହି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜ୍ଞାନବାନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଗଣନା କରାଯାଏ ଏବଂ ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ସଠିକ୍ ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇଥାଏ | ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ସବୁବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆମର ଦୈନନ୍ଦିନ ମଧ୍ୟ ଭିନ୍ନ, ଏହି ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଦୈନନ୍ଦିନ ଯୋଜନା, ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା, କାରବାର, ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଏବଂ ବିବାହିତ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୂଚନା ମିଳିବ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ଦେବା |

 

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ରାଶିଫଳ ଆମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ମହତ୍ୱ ରହିଛି । ଗ୍ରହ ଓ ନକ୍ଷେତ୍ରଙ୍କ ଚାଲି ଚଳନ ଆଧାରରେ ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥାଏ । ଗ୍ରହଙ୍କ ଚାଲି ଚଳନ ସବୁବେଳେ ବଦଳି ଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ସବୁବେଳେ ସମାନ ହୋଇନଥାଏ । ତାହେଲେ ଆପଣ ବି ଜାଣିବାକୁ ଚାଁହୁଛନ୍ତି ଯଦି ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ ? ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କଣ ପରିବର୍ତନ ଘଟିବ ? ଏହି ସବୁର ଉତ୍ତର ଜାଣିବାପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ।

 

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ କେଉଁ ରାଶି ଉପକୃତ ହେବ |

 

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ, ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତୁମେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ, କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ | ହୋଇପାରେ, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ବଢିବ, ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ, ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବାର ଯୋଗ ଗଠନ ହେଉଛି |

 

କନ୍ୟା ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ, ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରୟାସ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି, ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଘରେ ସୁଖ ବଢିବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ, କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ତୁମ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ, ତୁମେ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବ, ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

 

ବିଛା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରଭୁ ଶନିଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ, ପରିବାରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମ ପାଇବ, ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ, ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ତୁମ ଭିତରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ବୃତ୍ତି, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ |

 

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶିର ଆଗାମୀ ସମୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେବ, ତୁମର ମନ ଧର୍ମ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ, ତୁମର ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ । ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ, ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ, ତୁମେ ଯେକୋୖଣସି ବଡ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବ, ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

 

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ହଠାତ୍ ଆପଣ ଧନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇବ । ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ, ଆୟର ଅନେକ ଭଲ ଉତ୍ସ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ, ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବ, କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

 

ଶନି ରାଶି : ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ, ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ତୁମେ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଆହ୍ୱାନକୁ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ, ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

 

ବାକି ରାଶି ପାଇଁ ସମୟ କିପରି ହେବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

 

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ସମୟ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି, ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ପାଇଁ ଘରର ଧନ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାର, ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇଯିବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବଢିବ ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଦୁଃସାହସିକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

 

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟର ଅଭାବ ହେତୁ କିଛି ଲୋକ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରନ୍ତି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଦେଖାଇ ସହଜରେ ନିଜ କାମ କରିପାରିବେ, ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ |

 

କର୍କଟ ରାଶି: କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିବ୍ରତ କରିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ କେହି ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ, ତୁମର କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ, ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରିବ, ଯେକୋୖଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ |

 

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ, ବିଶେଷ କରି ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ, ପିତାମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

 

ତୁଳା ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅନେକ ଚିନ୍ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ, ଘର ପରିବାରର କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ତୁମର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଦୂରତା ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ, ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

 

ମୀନ ରାଶି: ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ଥାଇପାରେ, ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଘର ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମର କଥାକୁ ସହଜରେ ବୁଝିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *