ଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡିତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ପ୍ରକାଶ କଲେ ବୋଲି ସଲମାନ ଖାନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ୩୮ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି

ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ପାଇଁ ଏବେ ୩୮ଜଣ ବଲିଉଡ ଓ ଟଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ଏହି ୩୮ଜଣ କଳାକାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବା ସହ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀର ଜ‌ଣେ ଓକିଲ ୩୮ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ୩୮ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ଓ ଟଲିଉଡ଼ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ବଳାତ୍କାର ପୀଡିତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ରବି ତେଜା, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ, ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ନାମ ସମେତ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟଲିଉଡରୁ 38 ଜଣ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ଓକିଲ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେ ଏହା ନେଇ ସେୟାର କରିଥିଲେ

ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ଓକିଲ ଗୌରବ ଗୁଲାଟି ଆଇପିସି ଧାରା 228 ଏ ଅନୁଯାୟୀ ସାବଜୀ ମାଣ୍ଡି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଟିଜ ହାଜାରି କୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଦାୟିତବାନ ନାଗରିକ ହେବା ବୋଲି ସେ ବି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *