ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଙ୍କ ମା ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ…କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଲେ ଏହି କଥା….

ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ମା ଅରୁଣା ଭାଟିଆଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ବୁଧବାର ସକାଳେ ଟୁଇଟ୍ କରି ଅକ୍ଷୟ ଏହି ଦୁଃଖଦ ଖବର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ମା ଅରୁଣା ଭାଟିଆ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ହିରାନନ୍ଦାନୀ ହସ୍ପିଟାଲର ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାରକା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ମାତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି

ଭାରି ହୃଦୟରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଲେଖିଛନ୍ତି -ଆଜି ମୁଁ ଅସହ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଛି |ସେ ମୋର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ଥିଲେ|ମୋ ମା ଶ୍ରୀମତୀ ଅରୁଣା ଭାଟିଆ ଆଜି ସକାଳେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଏହି ଦୁନିଆ ଛାଡି ମୋ ବାପାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଏକ ଦୁନିଆରେ ମିଳିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ତୁମର ପ୍ରାର୍ଥନାକୁ ମୋର ପରିବାର ଭାବରେ ସମ୍ମାନ କରେ ଏବଂ ମୁଁ ଏହା ଦେଇ ଗତି କରୁଛି

ଗତ ଦିନ ଏହି ଅଭିନେତା ପ୍ରାର୍ଥନା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ‘ଶବ୍ଦଠାରୁ ଅଧିକ, ମୁଁ ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ସହିତ ଜଡିତ ଅନୁଭବ କରୁଛି | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ | ଏହା ମୋ ଏବଂ ମୋ ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ତୁମର ସମସ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥନା ମୋ ପାଇଁ ଅର୍ଥ | ତୁମର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ। ‘

ଯେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସିନ୍ଦୂର ସୁଟିଂକୁ ବ୍ରିଟେନ ଛାଡି ଭାରତକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ବହୁତ ଜଡିତ ଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ସେ ମଧ୍ୟଭାଗରୁ ସୁଟିଂ ଛାଡି ଭାରତକୁ ଫେରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ମା ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *