ବଡି ଡବଲ୍ ପରଭେଜ୍ କାଜି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି – ଦୁଇଟି ରତ୍ନ ଏକାଠି

ବଡି ଡବଲ୍ ପରଭେଜ୍ କାଜି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି – ଦୁଇଟି ରତ୍ନ ଏକାଠି |

ସାଲମନ ଖାନଙ୍କ ଡବଲ ପରଭେଜ କାଜି ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପରଭେଜ କାଜି ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ ଏକ ପ୍ରକାର ପୋଷାକ (ଧୂସର ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ ନୀଳ ଚେକ୍ ସାର୍ଟ) ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି।

ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାଧେ’ : ତୁମର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇ’ର ( Radhe Your Most Wanted Bhai ) ସଫଳତାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ରିଲିଜ୍ ହେବାର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ, ସର୍ବାଧିକ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରେକର୍ଡ ତାଙ୍କ ନାମରେ ପରିଣତ ହେଲା | ଏହି ସମୟରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଶରୀର ଡବଲ ପରଭେଜ କାଜି ଫିଲ୍ମର ସେଟରୁ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Twitter

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ପରଭେଜ କାଜି

ପରଭେଜ କାଜି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସମାନ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଛବି ଉପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତୀବ୍ର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ତୁମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦୁଇଟି ରତ୍ନ ଏକାଠି।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ମଶାଲ୍ଲା ସହିତ କଣ କରୁଛ?’

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପରଭେଜ କାଜୀ ଅନେକ ସଲମାନ ଖାନ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ପରଭେଜ କାଜୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଦବଙ୍ଗ 3, ‘ଭାରତ’, ‘ରେସ’ ‘,’ ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ i ‘ଏବଂ’ ପ୍ରେମ ରତନ ଧନ ପାୟୋ ‘ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାଧେ : ତୁମର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇ’ରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦିଶା ପାଟନୀ, ରଣଦୀପ ହୁଡା, ଗୌତମ ଗୁଲାଟି ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଅନ୍ତିମ: ଦି ଫାଇନାଲ ଟ୍ରୁଥ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ମହେଶ ମଞ୍ଜରେକରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *