ବାହାଘର ସାରି ଶାଶୁ ଘର ଯିବା ବାଟରେ ଅଚାନକ ମ-ରିଗଲା ଝିଅ, ପରିବାର ଲୋକ ଏବେ..

ବିବାହ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ | ଯେତେବେଳେ ବର ଏବଂ ବର ବିବାହ କରନ୍ତି ଦୁହେଁ ଜନ୍ମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏପରି ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ରେ ବେଦୀ ଉଠାଇବା ପରେ ଝିଅ ଘରଲୋକଙ୍କୁ କୋକେଇ ଉଠେଇବାକୁ ପଡିଲା | ହଁ, ଏହି ଦୁଖଦ ଖବର ବିହାରର ନାଲଣ୍ଡା ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆସିଛି |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବି ଯେ, ବିହାରର ନାଲଣ୍ଡା, ସୋହରସାଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳ ବାନ୍ଧୁ ବଜାରରୁ ଏକ ହୃଦୟବିଦାରକ ଖବର ଆସିଛି | ବାସ୍ତବରେ ବାନ୍ଧୁ ବଜାର ବାସିନ୍ଦା ମନୋଜ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ପୁଅ ବିକାଶ ସୋମବାର ରାତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରଦିନ ସକାଳେ ସେ କନ୍ୟାକୁ ଛାଡି ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଥିଲେ। ନବ ବଧୁ ଯେତେବେଳେ ପୁଅ ଘରେ ପ୍ରଵେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଥାଏ ଅଚାନକ ତାର ପ୍ରାଣବାୟୁ ଉଡିଗଲା ଆଉ ସେଇଟି ହିଁ ତାର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହେଇଗଲା 

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ବିହାରର ନୱାଡା ନିବାସୀ ଗୋପାଳ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଝିଅ ଆରତୀଙ୍କ ବିବାହ ବିହାର ସରିଫ ସୋହରସାଇ ବାନ୍ଧୁ ବଜାରର ବାସିନ୍ଦା ମନୋଜ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ପୁଅ ବିକାଶଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା।  ଯାହା ପରେ ସୋମବାର ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।  ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଥିଲା |  ଏହା ପରେ ବିକାଶ ତାଙ୍କ ବରକୁ ଘରକୁ ପଠାଇ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ।  ଦୁଲହାନଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ସେ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଝିଅ ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବା ପରେ ହଠାତ୍ ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

bridegro

ବିବାହ ପରେ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ବରର ମହିଳାମାନେ ଝିଅ କୁ ମେହେନ୍ଦି କରୁଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ନବ ବଧୂ ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା।  ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସଦର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।  ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।  ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରୋନା ଜୀବାଣୁକୁ ନେଇ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲେ।  ବଧୁର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା।  କିନ୍ତୁ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଭାବରେ ଆସିଥିଲା, କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ଝିଅ ମୃ-ତ ହେଇଯାଇଥିଲା, ପରେ ପୋଷ୍ଟ ମେ-ଟର୍ମ ରିପୋର୍ଟ ରେ ଏହା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ କାରଣ ରୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା, ବହୁତ୍ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଏଇ ପରି ଘଟଣା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *