ଯୁଗାନ୍ତ କାରି ଅଭିନେତା ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ଅସୁସ୍ଥ : ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଭର୍ତି

ଭେଟେରାନ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଅଭିନେତା ଦିଲୀପ କୁମାର ପୁଣି ଥରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। 98 ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବା ପରେ ନିକଟରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରୁଛନ୍ତି

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ହିନ୍ଦୁଜା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦିଲୀପ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ଭୋଗୁଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୁଜା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଇରା ବାନୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ, ଦିଲୀପ କୁମାର ସେହି ବୟସରେ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଏପରି ସମସ୍ୟା ହେବା ସାଧାରଣ କଥା | ସେ 100 ବର୍ଷ ବୟସ ପାଖାପାଖି ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଦିଲୀପ କୁମାର ହିନ୍ଦୁଜା ଡାକ୍ତରଖାନାର ଡକ୍ଟର ଜଲିଲ ପାର୍କରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ବଧାନରେ ଅଛନ୍ତି। ଡକ୍ଟର ଜଲିଲ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରୁଛନ୍ତି।

 

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ମେ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଥିଲେ। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅଭିନେତା ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଥିଲା। ସାଇରା ବାନୁ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ସବୁବେଳେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି

ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ANI ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି। ANI ଟୁଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ପିଡି ହିନ୍ଦୁଜା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାଇରା ବାନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦିଲୀପ କୁମାର ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ବେଳେ ସାଇରା ବାନୁ ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଘରକୁ ଫେରିଛୁ। ସବୁ ଠିକ ଅଛି। ତୁମର ପ୍ରାର୍ଥନାରେ ସାହେବ (ଦିଲୀପ କୁମାର) କୁ ମନେରଖ | ସୂଚନା ଦେଇ ସାଇରା କହିଥିଲେ ଯେ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ନିୟମିତ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ଦୁଇ ଦିନ ରହିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *