କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲେ , ଆଇଏଏସ୍ କହିଲେ ଯେଉଁଠିବି ରୁହ ମନ ଭିତରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଦରକାର

କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲେ , ଆଇଏଏସ୍ କହିଲେ ଯେଉଁଠିବି ରୁହ ମନ ଭିତରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଦରକାର

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକ ଜଣକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ସିଏ (ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ) ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

କରୋନାଭାଇରସର ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲୋକମାନେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହୋଇ କୋଭିଡ -୧୯ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି। ଏପରି ଜଣେ ରୋଗୀଙ୍କ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯିଏ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଯୁବକ ଜଣକ ସି.ଏ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି |

ଓଡିଶାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଡିଏମ ବିଜୟ କୁଲାଙ୍ଗେ ଯୁବକଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ସି.ଏ (ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ) ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି।

‘ସଫଳତା କୌଣସି ସଂଯୋଗ ନୁହେଁ’

ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବିଜୟ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସଫଳତା କୌଣସି ସଂଯୋଗ ନୁହେଁ। ଏଥିପାଇଁ ଜଣକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମୁଁ କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲି ଏବଂ ଦେଖିଲି ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ସିଏ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଢୁଛନ୍ତି | ତୁମର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ତୁମର ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଭୁଲିଯାଏ, ଯାହା ପରେ ସଫଳତା ମିଳେ|

ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ସଲାମ କରୁଛନ୍ତି|

କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଯୁବକଙ୍କ ଶଯ୍ୟାରେ ବହି, କପି ଏବଂ କାଲକୁଲେଟର ସହିତ ବସିଥିବାବେଳେ ପିପିଏ କିଟ୍ ପିନ୍ଧି ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଚାରିପାଖକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯୁବକଙ୍କ ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *