ସୋମବାର, ୭ ଜୁନ ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ: କର୍କଟ ରାଶୀଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ ,ଧନୁ ରାଶିର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ।

୭ ଜୁନ ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ: କର୍କଟ ରାଶୀଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ ,ଧନୁ ରାଶିର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ।

ମେଷ ରାଶି: ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସୂଚିତ କରେ ଯେ ତୁମେ ଆଜି ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଧନୀ ଲୋକମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ । ତୁମର ଯେକୌଣସି ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ହେବ, ଯାହା ତୁମକୁ ସୁଖ ଦେବ। ଆଜି କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ଦୃଢ ରହି ଆମେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ । ଆପଣ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଖାଇବା ଏବଂ ପିଇବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି ଘର କାମରେ ପରିବାର ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ, କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତ ହେବ । ମନରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ଏବଂ ସୁଖର ଭାବନା ରହିବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଆଜି ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ । ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି: ଗ୍ରହ ଏବଂ ତାରାଗୁଡ଼ିକର ଗତି ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆଜି ଆପଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ସଠିକ୍ ଗତି ଦେବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ସରକାରଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଘର ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ କାମ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇଁ ଏକ ପସନ୍ଦ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ଶୀଘ୍ର ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଖର୍ଚ୍ଚର ଭାର ଅଧିକ ନୁହେଁ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବେ, ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୋୖଣସି ସାହାଯ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଏହି ସମୟ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅଟେ । ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ତୁମର ଦକ୍ଷତାର ଲାଭ ଉଠାଇବ ।

ସିଂହ ରାଶି: ଗ୍ରହ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଦେଖାଯିବ। ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ସାହସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନ ମାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ । ତୁମେ ସଫଳ ହେବ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ କାରଣ ଏସବୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ । ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟରୁ ତୁମର ପ୍ରାଣକର୍ମୀଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଖୁସିର ସମୟ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ । କେବଳ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ । କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି :ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସୂଚାଉଛି ଯେ ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, କିନ୍ତୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର । ଆଜି ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଶୀଘ୍ର ହେବ । ଆୟ ଅଧିକ ତୀବ୍ର ହେବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥାରେ ଆସି ତୁମର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କର ନାହିଁ । କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ତୁମେ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ନିକଟତର ଅନୁଭବ କରିବ । ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆଜି ମିଳିପାରିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯିବେ ।

ତୁଳା ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଭଲ ହେବ । ପୁରାତନ ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଯେଉଁ କାମକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ତାହା ଆଜି ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେଖାଇବ । ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା ପେଟକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ଟେନସନ ହେବ । ଜୀବନ ସାଥୀ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ କିଛି ଭୁଲ କହିପାରେ । ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ରହିବେ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ । ଏହିପରି କିଛି ମନରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରହିବେ। ତୁମର ବରିଷ୍ଠମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଦୃଢ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞ ହେବେ। ତୁମେ ଅଳସୁଆଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ । ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ ।

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ । ଭାଗ୍ୟର ଅନୁଗ୍ରହରେ, ହଠାତ୍ ଏକ ବିଚଳିତ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ରହିବ ନାହିଁ ।ତୁମର ପ୍ରକୃତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ବେଳେବେଳେ ତୁମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖୁସି ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ କ୍ରୋଧରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାପ ବଢିପାରେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ଆଣିବ । ପରିବାରର କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ।

ମକର ରାଶି:ଆଜି କିଛି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଗ୍ରହର ଗତିବିଧି ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ । ମାନସିକ ଚାପ ଏହାର ଶିଖରରେ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବ । ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ ଏବଂ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥାରେ ଆସି କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦେବ ନାହିଁ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ପତିଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଭଲ ପାଇବ । ଆଜି ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମରେ ଏକ ଘୃଣାର ଭାବନା ଅନୁଭବ କରିବେ । ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି: ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇଛ । ଯଦି ତୁମେ କୌଣସି କାମ କର, ତେବେ ଆଜି ତୁମର ବସ୍ ସହିତ ଭଲ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଘରେ ପରିବେଶ ଟିକେ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଦେଖାଯିବ।

ମୀନ ରାଶି: ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଉପକାରୀ ହେବ । କୌଣସି ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ । ଆୟ ବହୁତ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଆଜିର ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ନ ଥିବାରୁ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍। ବିବାହିତ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଟେନସନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *