ରାଶିଫଳ ୯ ଜୁନ ବୁଧବାର ୨୦୨୧ : ଏହି ୪ ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ, ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ।

ରାଶିଫଳ ୯ ଜୁନ ବୁଧବାର ୨୦୨୧ : ଏହି ୪ ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ, ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ।

ରାଶିଫଳ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ । ଏହି ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ବିବାହିତ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୂଚନା ପାଇବେ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ହେବ, ତେବେ ରାଶିଫଳ ୯ ଜୁନ ୨୦୨୧ ପଢ଼ନ୍ତୁ।

ମେଷ ରାଶି:-ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏହା କାମ କରିବାକୁ ମନ ଲାଗିବ । ଜ୍ଞାନ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଘରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ । ଗପସପ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆପଣ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ କିମ୍ବା ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଙ୍ଗଠନରୁ ଲାଭ ପାଇବେ । ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି:-ଆଜି, ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମ ଜୀବନର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖ । ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଆଜି ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବ। ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ।ଯଦି ଆପଣ ବେକାର, ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ଆପଣ ଏକ ବଡ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇପାରିବେ । ଯାତ୍ରା ସୁଯୋଗକୁ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଭଲ ହୋଇ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-ଆଜି ଆପଣ ଇଚ୍ଛାକୃତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ । କୌଣସି ପ୍ରକାର ଋଣ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ପୁରୁଣା ନିବେଶ ଯୋଗୁଁ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି । ହଠାତ୍ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, କାରଣ ସମୟ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ କରିବ । କୌଣସି ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱପ୍ନର ପୂରଣ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି:-ସାଥୀ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ। ଆଜି ରୋମାନ୍ସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ। ଅଫିସରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ସହିତ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ପିତାମାତାଙ୍କୁ ତର୍କ କରାଯାଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ, ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପ୍ରୟାସ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:-ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ସମୃଦ୍ଧ, ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ । ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି । ଠିକ୍ ସମୟରେ ଔଷଧ ଖାଇବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ଚାର୍ଜ ଦିଆଯାଇପାରେ। ଆପଣ ସହକର୍ମୀ ତଥା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ । କାହା ସହିତ ହଠାତ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବନାଇବ । କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯାତ୍ରା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ, ଆଚରଣ, ବୁଝାମଣା ଠାରୁ ସବୁକିଛିରେ ସଚ୍ଚୋଟ ରୁହ । ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଅର୍ଜିତ ଟଙ୍କାକୁ ବ୍ୟର୍ଥ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ତୁଳା ରାଶି:-କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଏବଂ ତ୍ରୁଟି ବିଷୟରେ ସାବଧାନତାର ସହିତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯାତ୍ରା ସୁଯୋଗକୁ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ଆପଣ ବହୁତ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଆସିବ । ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ । ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ।

ବିଛା ରାଶି :-ଆଜି, ମନୋରଞ୍ଜନର ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ । ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁନାହଁ, ତେବେ ତୁମେ ସହଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ଖରାପ କରିପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି, ଅତ୍ୟଧିକ ପକେଟ ଖୋଲିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଉଦ୍ୟମ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ । ଶିକ୍ଷା ହେଉଛି ସଫଳତାର ଚାବିକାଠି । ଅତୀତ ବିଷୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କୌଣସି ବ୍ୟବହାର ନାହିଁ । ଏହା ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବ ।

ଧନୁ ରାଶି :-ବ୍ୟବସାୟ ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମିଳିପାରିବ। ଏକ ପୁରୁଣା ପରିଚୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଜୀବନର ବାସ୍ତବତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତି କମରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବାକୁ ପଡିବ। ଯେଉଁମାନେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଆୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି । କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ଷେତ୍ର ଅନୁକୂଳ ହେବ। ତୁମର ସିନିୟରମାନେ ତୁମର ସୃଜନଶୀଳତା ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ ।

ମକର ରାଶି:- ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ତୁମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନୁଭବ କରିବ। ପୂର୍ବରୁ ଅବରୋଧିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ । ଚିଠି-ସିଟ୍ ରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚାପ ଏବଂ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ବିତର୍କରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି, ତେବେ ମାମଲାଟି ଅତି ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ନୂତନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାର ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ । ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ହେତୁ ଅଟକି ଯାଇପାରେ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ । ହିତକାରୀ ଗ୍ରହ ଅନେକ କାରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ । ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଜାୟ ରଖ, ତେବେ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ଭଲ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସାମ୍ନାରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ।

ମୀନ ରାଶି:-ଆଜି, ତୁମର ଶବ୍ଦ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କର, କାରଣ ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ମୂର୍ଖ କଥା କହିବା ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଶାନ୍ତ ରହିବା ଭଲ । ଆଜି କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ଏକ ନୂତନ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ସ୍ଥାନରେ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ନିରାଶା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *