ବ୍ୟାଙ୍କ ରେ ଖାତା ଖୋଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ଝିଅ କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲ ରେ ଫସାଇ ଲଗାତାର ଶାରୀ-ରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପରେ ପୁଅ ଫେରାର, ଝିଅ ଏବେ ନିରାଶ ହେଇ ପୋଲିସ ର ଦ୍ବାରସ୍ଥ

ଜଣେ ଯୁବକ ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ବିବାହର ବାହାନା କରି ଝିଅ ସହିତ ଶାରୀ-ରିକ ସମ୍ପ-ର୍କ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଯୋତୁକ ବାହାନା କରି ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲା ସାମସ୍ତିପୁର ଜିଲ୍ଲାର ବିଭୂତିପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ଗ୍ରାମ ସହିତ ଜଡିତ | ପୀଡିତା ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଶାରୀ-ରିକ ସ-ମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ପୀଡିତା ଜଣକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଥିଲେ। ଏହାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସାମସ୍ତିପୁର ମହିିଳା ପୋଲିସ କୁ ଏଇ ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି। ପୀଡିତା ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ମୁଜାଫରପୁରର ବିହାର ଗ୍ରାମିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଶାଖା କଲ୍ୟାଣପୁରରେ କାମ କରୁଥିଲେ।

ଏହିପରି ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହେଲା – ପୀଡିତା ଝିଅ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହ ଜଡିତ କାମ ପାଇଁ ବିହାର ଗ୍ରାମିନ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ଜୁନ୍ 4, 2018 ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଭିଡ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନାରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲା ଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ତା’ପରେ ହସ ଏବଂ ଥଟ୍ଟାର କ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଯୁବକ ଜଣକ ଝିଅ କୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଆଉ ଏହା ଭିତରେ ଲଗାତାର ଝିଅ ସହ ଶାରୀ-ରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଚାଲିଥିଲା

ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଶପଥ -ଯୁବକମାନେ ଡାଲସିଂହରାଇରେ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଶାରୀ-ରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ଶପଥ ନେଇଥିଲା ଯେ ସେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବୁଝାଇବେ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଉଭୟ ବିବାହ କରିବେ | ଏହା ପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମହମ୍ମଦପୁର ଶାଖାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ସେ ଭଡା ଘରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ମିଶି ରହୁଥିଲେ

ପ୍ରେମ ବିଷୟ ଖବର ଝିଅ ର ଘରେ ଜାଣିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିିଲେ ଓ  ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯାତୁକ ପାଇଁ ସେ 20 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ଏହା ପୀଡିତାର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଲା | ଯୁବକ ଜଣକ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦାବି ପୂରଣ ନକରିବାକୁ ଦ୍ୱିଧାବୋଧ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏହା ପରେ ପୀଡିତା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *