ସବୁ ବସିଥିଲେ ଦୋକାନ ରେ ହଠାତ୍ ଚାଲି ଆସିଲା ପକ୍ଷୀ ଟି ଆଉ ଚିପ୍ସ ପ୍ୟାକେଟ ଧରି ଛୁ ମାରିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଅସୁରକ୍ଷିତ ବେଳାଭୂମି ଲୋକଙ୍କ ହାତରୁ ଖାଦ୍ୟ ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ସାଗୁଲ୍ସ ଏକ ଖରାପ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ସାମୁଦ୍ରିକ ପକ୍ଷୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଦୁଖଦ ପୀଡିତଙ୍କଠାରୁ ଖାଦ୍ୟ ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ କୁଖ୍ୟାତ ଅଟନ୍ତି  | ସମ୍ପ୍ରତି ଏକ ଭିଡିଓ, ଉଦ୍ବେଗଜନକ ଭାବରେ ଆପଣ ବି ଦେଖିବେ କି କିପରି ଗୋଟେ ସିଗଲ୍ ପକ୍ଷୀ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଆସୁଛି ଦୋକାନ ଭିତରକୁ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ହାସ୍ୟସ୍ପଦ ଭିଡିଓରେ ଏକ ସ୍ନେକ୍ ସାଗୁଲ୍ ଏକ ଦୋକାନରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି, ଏକ ସେଲଫରୁ ସ୍ନାକ୍ସ ଧରି ବହୁତ୍ ବେଗ ରେ ଦୌଡ଼ି ପଳେଇ ଯାଉଛି

ପ୍ରଥମେ ତୁମ୍ବରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା। ଏହାକୁ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଟେଲିଭିଜନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଜିଆ ଟୋଙ୍ଗ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯିଏ ଲେଖିଥିଲେ: “note the casual entry and hurried exit this is an experienced seagull shoplifter” ଓଡ଼ିଆ ରେ ଏହା ରେ ମାନେ ହେଉଛି କି ଆସିଲେ ଆରାମ ରେ ଆସନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କଲା ବେଳେ ବେଗ ରେ ଯିବାକୁ ହୁଏ ଯାହା ଆମକୁ ଏହି ପକ୍ଷୀ ଟି ଶିକ୍ଷା ଦେଉଛି , ଆଉ ଏମତି ରେ କରୋନା ସମୟ ତେଣୁ ପକ୍ଷୀ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଇବା ଚୋରି କରି ନେଉଛି

ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ୍ ଲୋକ ଦେଖି ପକ୍ଷୀ ର ଅନନ୍ୟ ଚୋରି ର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଆଉ କେତେ ପଚାରିଛନ୍ତି କି ଚୋରି କରି ନେଇଗଲା ସିନା ହେଲେ ପ୍ୟାକେଟ ଖୋଲିବ କେମିତି ପକ୍ଷୀ ଟି , ତେବେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଛି ଏଇ ପକ୍ଷୀ କୁ ଆମ ଅଞ୍ଚଳ ରେ କଣ କୁହନ୍ତି ନିଶ୍ଚୟ କୁହନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *