ଶନିଦେବଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନରେ ଏହି 5 ଟି ରାଶିରେ ପଡିବ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ, ଅନ୍ୟ ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ସ୍ଥିତି

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଦଳିଥାଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତି ଠିକ୍ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ସୃଷ୍ଟି କରେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଅଭାବରୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜେ । ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଏବଂ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଥାଏ । ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ନ୍ୟାୟର ଭଗବାନ ଶନି ମହାରାଜ ୨୨ ମେ ୨୦୨୧ ରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ, ୧୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବେ | ଏହା ପରେ, ସେମାନେ ପଥଭ୍ରଷ୍ଟ ହୋଇ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଗତିର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶୁଭ ଏବଂ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶନି ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ କେଉଁ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ କିପରି ରହିବ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

ମେଷ ରାଶି:- ଶନି ଦେବଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ମେଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଏକ ବିନିଯୋଗ କର, ତେବେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି:- ସିଂହ ରାଶି ଗୁଡିକର ସମୟ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ । ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ । ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ । ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ୠଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ ।

ତୁଳା ରାଶି:- ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଶନି ଦେବଙ୍କ ଓଲଟା ଗତି ଯୋଗୁଁ ତୁମର ମନ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ମିଳିପାରିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି:- ବିଛା ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ମକର ରାଶି:- ମକର ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ୠଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭ ଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଘରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି:- ମୀନ ରାଶିର ଲୋକ ସମାଜରେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ୠଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରେ |

କେଉଁ ରାଶିଗୁଡିକ ଅସୁବିଧା ବଢାଇବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କୌ ଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରକୁ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଆହ୍ୱାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି:- କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ମିଳିବ | ତୁମର ମନ ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷକୁ ନେଇ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ମାନସିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି:- କନ୍ୟା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଶିଶୁର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଗୁରୁମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ୠଣକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି:- ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *