ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ର ଘର ଏବେ ଭଡ଼ାରେ ଉପଲବ୍ଧ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରହିପାରିବେ … ଜାଣନ୍ତୁ ଭଡା କେତେ?

ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭିର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ଏକ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି। ଗତ ଜୁନ୍ 14 ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମୃତ୍ୟୁ ବାର୍ଷିକୀ ଥିଲା | ସାଧାରଣ ମଣିଷଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଦ୍ର ଆଖିରେ ସ୍ମରଣ କରାଯାଇଛି | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଘର ଖାଲି ପଡ଼ିଛି। ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଡଙ୍ଗରେ ସଜାଇ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଯିବା ପରେ ସେହି ଘରଟି ନିଛାଟିଆ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା ​​| ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଘର ପାଇଁ ଭିକାରୀ ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଘରରେ 6 ନମ୍ୱର୍ ମହଲ ରେ ରହୁଥିଲେ

ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭଡା ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ହାଉସରେ ଭିକାରୀ ଭାବରେ ରହିପାରିବେ | ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ କେହି ଭଡା କରିପାରିବେ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି ଘର ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାଠାରେ ଅବସ୍ଥିତ | ଏହି ଘର ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ଏକ ମାସରେ 4.5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଭଡା ଦେଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘରର ଭଡା ମାସକୁ 4 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାକୁ ହ୍ରାସ କରାଯାଇଛି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ମାଲିକ ଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ସେଲିବ୍ରିଟି ଦଲାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ଲିଜ୍ ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ଘର ଭଡ଼ା ଲୋକ ଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ତାଲା ପଡିଥିବାରୁ ଭଡା ଖୋଜିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିଥିବା ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ଆଗକୁ ଆସୁନାହାଁନ୍ତି’।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଡିସେମ୍ବର 2019 ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଘର ଭଡ଼ା ନେଇଥିଲେ ଅଭିନେତା ଏହି ଘରକୁ 36 ମାସ ପାଇଁ ଭଡା ନେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏହି ଘରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘରେ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେଇ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *