ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ଝିଅ ମାନେ କେବେ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରନ୍ତି ନାହିଁ

ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କଥା କୁହାଯାଇଛି, ଯାହା ଆଧାରରେ ସେହି ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅତୀତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା, ବୁଝିପାରିବେ ଏବଂ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ | ଝିଅମାନଙ୍କର ଏପରି କିଛି ଅଂଶ ସାମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଆଧାରରେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆକଳନ କରାଯାଇପାରେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଝିଅ ମାନେ କିଏ ଯେଉଁମାନେ ଯୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି, ଧନର ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ

ସାମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର କପାଳ ବିସ୍ତୃତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ |ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଝିଅମାନେ ଯୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି, ଧନର ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ |

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ଶରୀରର ବାମ ଅଂଶରେ ଅଧିକ କଳାଯାଇ ବା ଚିହ୍ନ ଥାଏ |ସେ ପରିବାର ପାଇ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ | ଏହିପରି ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି ଏବଂ ପରିବାରରେ ସର୍ବଦା ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିଥାଏ

ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ପାଦ ତଳେ ପାପୁଲି ବଡ଼ ଆଉ ଜଂଘ ବି ବେଙ୍ଗ ଗୋଡ ପରି ମୋଟା ସେମାନଙ୍କର କଦାପି ଧନ ଅଭାବ ହୁଏ ନାହିଁ |

ଯେଉଁ ଝିଅଅମାନଙ୍କର ଲମ୍ବା ଆଙ୍ଗୁଠି ଥାଏ | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଝିଅମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ଚତୁର ଅଟନ୍ତି। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହିପରି ଝିଅମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି |

ଯେଉଁ ଝିଅର ବେକ ସାଧାରଣ ଠାରୁ ଲମ୍ବା ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ | ସେ ଯେଉଁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ନେଇଥା’ନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦିନରାତି ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ପ୍ରଗତି କରନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ବହୁତ ବିକାଶ ଅଛି |

ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠି ଚଉଡା, ଗୋଲାକାର ଏବଂ ନାଲି | ସେମାନେ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କର ଲମ୍ବା ଆଙ୍ଗୁଠି ଥାଏ ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡେ |

ଝିଅମାନଙ୍କର ପାଦର ପାଦ ସାପ ପରି ଆକୃତିର, ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ସହଜରେ ପାଇଥା’ନ୍ତି | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ଭଗବାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଅନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *