Movie prime

ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କଲେ ଏମିତି କିଛି ହରକତ ଭିଡିଓ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭାଇରାଲ

 
Viral News
ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିପାରୁଥିବେ କିଭଳି ପ୍ରେମିକକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେମିକା ଯାଉଛି ଜଙ୍ଗଲକୁ। ଆଉ ଏହିସବୁ ଘଟଣାକୁ ଦେଖିବାପରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଆପଣମାନଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭାବନା ଆସୁଥିବ।
ଆଉ ଏମିତି ଅନେକ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଦୁନିଆରେ ବା ଆମ ସମାଜରେ ଘଟୁଛି ଯାହା ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ ଏବଂ ଲ-ଜ୍ୟା-ସ୍ପ-ଦ ଅଟେ। ଆଉ ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଆଜିକାଲି ସମାଜରେ ବହୁତ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। 
ଆଉ ସମାଜର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏମିତି ଘଟଣାର କିଛି ଫରକ୍ ହିଁ ପଡୁନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣମାନେ ଦେଖିବେ କି ଆଜିକା ଯୁଗରେ ଝିଅ ଆଉ ପୁଅମାନେ କିପରି ବହୁତ ଜଲଦି ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି।
ଆଉ ତାପରେ ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଘଟି ଯାଉଛି ଯାହା ସମାଜ ପାଇଁ ଆଉ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖରାପ ଅଟେ। ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ଘଟୁଛି। ଆଉ ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ବା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। 
ଲୋକମାନେ ବା ମହିଳାମାନେ ଏମିତି କିଛି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କେମିତି ସବୁ ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଏଭଳି କାମ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ ଆଉ ଲ-ଜ୍ୟା-ଜ-ନ-କ ଅଟେ।
ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିରେ ଦେଖିପାରୁଥିବେ କେମିତି ଜଣେ ଲକେଜ ଛାତ୍ରୀ ଆଉ ଶିକ୍ଷକ କଲେଜକୁ ନଯାଇ କରୁଛନ୍ତି ଜଙ୍ଗଲରେ ଖେଳ। ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ କିଛି ଖରାପ ଶିକ୍ଷକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁ ଆଉ ଶିଷ୍ୟ ପରି ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଗିଯାଇଛି କଳଙ୍କ। 
କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ବାପା ମା'ଙ୍କୁ ପାଠ ପଢିବା ନା'ରେ ମିଛ କହି ଆସୁଛନ୍ତି ଜଙ୍ଗଲକୁ ଏପରି ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଯାହା ଲ-ଜ୍ୟା ଜନକ ଅଟେ। ଏହି ନି-ନ୍ଦ-ନୀ-ୟ କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଲୁଚି ଲୁଚି ଭିଡିଓ ବନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।
ଆଉ ଏହି ଭିଡିଓ ଗାଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାଯାଇଛି। ଆଉ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଏବେ ସବୁଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଆଉ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।