Movie prime
ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯୁବତୀଙ୍କ ଖେଳ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ କଣ କଲେ
 
Viral video
ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁଗଣ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବେ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ। ହଁ ଆଜ୍ଞା ବନ୍ଧୁଗଣ ଏଥିରେ ଦେଖିବେ ଜଣେ ମହିଳା ଙ୍କ ଖେଳ। ଗୋଟେ ପୁଅ କୁ ଡାକି ଛାତ ଉପରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି ଖେଳ। ତା ସହ କରୁଛନ୍ତି ଏମିତି କିଛି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।
ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି କମାଲ ଦେଖିବେ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ। ହଁ ଆଜ୍ଞା ବନ୍ଧୁଗଣ ମହିଳା ଜଣକ ଛାତ ଉପରୁ ଡାକିଛନ୍ତି ପୁଅ ଟି କୁ ଓ ତା ସହ କରୁଛନ୍ତି ଏମିତି କିଛି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ। ଗୋଟେ ପୁଅ ସହ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତିକରୁଛନ୍ତି।
ମହିଳା ଜଣକ ଛାତ ଉପରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ମହିଳା ଜଣକ ପ୍ରଥମେ ବଲ୍କୁନି ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ତା ପରେ ପୁଅ ଟି କୁ ତାଙ୍କର ଇସାର ଦବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ହଁ ଆଜ୍ଞା ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିବ ଯେ କିଭଳି ମହିଳା ଜଣକ ଆଖିରେ ଆଖିରେ ଖେଳ କରୁଛନ୍ତି।
ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ନ ଥିଲା ବେଳେ ଆଣ୍ଟୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କୁ ଡାକିଛନ୍ତି ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ଘର ବାଟ ଦେଇ ନ ଯାଇ ବାଲୁକୁନି ବାଟେ ଦେଇ ଚଢ଼ି କି ମହିଳା ଜଣକ ଙ୍କ ବେଡ ରୁମ ଭିତରୁ କୁ ଯାଇଥିଲା ଓ ତା ପରେ ଦୁହେଁ କରିଲେ ପ୍ରେମ। ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଛାତ ଉପରେ କରିଲେ ପ୍ରେମ ଖେଳ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରା ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।