ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ପୁରୁଣା ଘର କିଣିଲେ, ହଠାତ୍ ସିଡ଼ି ତଳେ ‘ଆଉ ଦୁନିଆ ‘ ବାହାରିଲା ।

ଟିକଟକ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅବି ତାଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିବା ଅଜବ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ବର୍ଷ ବର୍ଷର ସଞ୍ଚୟ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଘର କିଣିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଘରର ସିଡ଼ି ତଳେ ସେ ଏପରି କିଛି ଦେଖିଲେ, ଯାହା ପରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଘର କିଣିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷର ସ୍ୱପ୍ନ । ବର୍ଷ ବର୍ଷର ସଞ୍ଚୟ ପରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନର ଘର କିଣନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହି ଘର ଭୟଭୀତ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି ହୋଇଯାଏ? ଟିକଟକରେ @ abi_mia14 ନାମକ ଜଣେ ଟିକଟକରଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଗଲା । ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଘର କିଣିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଘରର ସିଡ଼ି ତଳେ ବାସ୍ତବରେ ଅନ୍ୟ ଘରକୁ ଯିବା ରାସ୍ତା ଲୁଚି ରହିଛି। ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଏହାକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୭୩୧ ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖିଛନ୍ତି।

କିଛି ଅଂଶ କାର୍ପେଟରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲା:- ​​ମହିଳା ଜଣକ ନୂଆ ଘରେ ନିଜର ଜିନିଷ ସଜାଡୁଥିଲେ। ହଠାତ୍ ଦିନେ ସେ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ପାହାଚ ଉପରେ ରଖାଯାଇଥିବା କାର୍ପେଟ୍ କାଢ଼ିଦେଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ପାହାଚ ତଳେ ଥିବା କବାଟ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଭିତରେ କେହି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ରୁହନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ କବାଟ କାଢ଼ିଥିଲେ, ତଳ ମହଲାରେ ଅନ୍ଧାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଭିତର କାନ୍ଥଗୁଡ଼ିକ ଆର୍ଦ୍ରରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା ।

ଏହା ବହୁତ ଭୟଭୀତ ଥିଲା:-ପାହାଚ ଭିତରକୁ ଯିବାବେଳେ ଅବି ଏହାକୁ ସୁଟିଂ କରୁଥାନ୍ତି । ଭିତରେ କାନ୍ଥରେ ପୁରୁଣା ଚିତ୍ର ଥିଲା । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବହୁ ପୁରୁଣା କାର୍ପେଟ ଚଟାଣରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲା ​​। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଡରି ଯାଇଥିଲେ । ଜଣେ ଅବିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ସେହି ଘରେ ଥାଆନ୍ତେ ତେବେ ସେ ପଳାଇ ଯାଇଥାନ୍ତେ। ସବୁଠାରୁ ଭୟଭୀତ ଥିଲା ବେସମେଣ୍ଟ କାନ୍ଥରେ ଥିବା ପଞ୍ଜା ଦ୍ୱାରା ରାମ୍ପିବା ଚିହ୍ନ ।

ଦ୍ଵିତୀୟ ବିଶ୍ଵଯୁଦ୍ଧ ସହ ଥାଇପାରେ ସମ୍ବନ୍ଧ:-ଅବିଙ୍କ ଘରର ଏହି ଅଂଶର ରହସ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ। ତଥାପି, ଅନେକେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ ସମୟରେ ଏହାକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ସୈନିକମାନେ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବେ। ତଥାପି, ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଭୂତ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ କରିଥିଲେ । କିଛି ଲୋକ ଏବିଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଦେବାବେଳେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଏହାକୁ ସଫା କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ଏକ ଖେଳ କ୍ଷେତ୍ର କରନ୍ତୁ। କମ୍ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏହି ଘର ବହୁତ ଭଲ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *